A101 14 Mayıs 2015 aktüel ürünler kataloğu perşembe günü satışa çıkacak olan ürünlerin tanıtım sayfaları geldi. A101 aktüel bu hafta da oldukça başarılı fiyatlarla süper ürünleri sunuyor. Lenovo A328 akıllı telefon ürünü 5mp arka kamera, 2mp ön kamera, 4,5 inç ekran, 4 çekirdek işlemci, Android işletim sistemi, 1 GB ram, 3g çift sim kart destekli, 2 yıl Lenovo garantisi özellikleri ile 399,00 TL'den sizlerle. Android'in eğlenceli dünyasına Lenovo akıllı telefonu ve A101 fiyatı ile girin. Ayrıca bu sayfada sevilen HI-LEVEL çift gişirli USB bellek 16GB smart ürünü de sizlerle iyi bir fiyattan buluşuyor. Bu sayfada ayrıca cep kitapları ve çeşitli oyuncak ürünleri de var. Oyuncak sevimli puset, sevimli oyuncak arabalar kırılmaz bunlardan bazıları. Daha fazla detay için konu devamında sizler için katalog görseli sunulmuştur. Bu görselden çok daha fazla detaya ulaşabilirsiniz. Bu ürünler 14 mayıs günü satıştadır. Diğer sayfaya geçelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Mayıs 2015 tarihinde, A101 14 Mayıs 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...