A101 14 Nisan 2016 aktüel ürünler kataloğunda yeni bir sayfa ile indirim fırsatlarına devam ediyoruz. A101 aktüel ürünler kataloğu farklı ürün guruplarını sizlere süper fiyatlarla sunmaya yepyeni bir sayfada da devam ediyor. Bu sayfada Saray markalı ürünlerde yapılan indirim fırsatları sizlere sunulurken 11-17 Nisan tarihinde geçerli olmak kaydıyla dondurulmuş gıda ürünleri, et ve et ürünleri gibi ürün guruplarında yapılan indirim fırsatları da sizlere aktarılmış durumda. Saray markalı ürünlerde yapılan indirim fırsatları 1TL adet fiyatı ile dikkat çekerken Saray Cake Star ürünü ise 0,50TL fiyatla bu sayfada sizlere sunuluyor. Cemil Usta, Beşler, Pınar, Lezita gibi markaların en sevilen dondurulmuş veya et ve et ürünleri ise 11-17 Nisan tarihleri arasında süper fiyatlarla sizlere sunulmuş durumda. Sıradaki sayfa ile incelememize tam gaz devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 14 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...