A101 14 Nisan 2016 aktüel ürünler kataloğunda indirim fırsatları bitmek bilmiyor ve süper ürünlerin yer aldığı yeni bir sayfa ile devam ediyor. Bu sayfada mutfak ürünlerinde yapılan indirim fırsatları sizlere sunulurken çok amaçlı dolap, saç kurutma makinesi, darbeli matkap, USB bellek gibi farklı ürün çeşitlerinde yapılan indirim fırsatları da bu sayfada sizlere sunuluyor. Luminarc markalı 6’lı servis/çukur tabağı çeşitlerinde yapılan indirim bu sayfada sizleri karşılarken tüm mutfak ihitiyaçlarına yönelik süper fiyatlar bu sayfada A101 takipçilerine sunuluyor. Ayrıca sayfanın en dikkat çeken ürünü olarak Adore 8 raflı çok amaçlı dolap 178x50x35cm ebat, 2 yıl garanti gibi özellikleri ile sadece 145,00TL fiyatla bu sayfada sizlere sunulmuş. Fakir saç kurutma makinesi 49,95TL, Attlas 500W darbeli matkap 39,95TL fiyatı ile yine bu sayfada dikkat çeken ürünler arasına adını yazdırıyor. Toshiba markalı 8-16GB USB bellek çeşitleri, X-Bax mini Scart, Goldmaster el feneri gibi ürünlerde bu sayfada indirimli fiyatları ile sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Nisan 2016 tarihinde, A101 14 Nisan 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...