A101 11 temmuz 2016 pazartesi günü başlayacak ve 17 temmuz 2016 Pazar akşamına kadar sürecek olan indirimler sizlerle buluşuyor. A101 aktüel ürünleri indirimli listesi ve stoklu aktüel fırsatların bulunduğu bu hafta ürünlerinde neler var şimdi tek tek incelememizi aktaralım. A101 11 Temmuz – 17 Temmuz sayfası olarak gelen bu aktüel ürün sayfasında yer alan ürünlerin “KAMPANYA STOKLARLA SINIRLI OLUP, ÜRÜNLER HER MARKETTE BULUNMAYABİLİR.” Etiketi ile satılacak olması sebebiyle burada yer alan tüm ürünleri A101’de bulmanız garanti gözükmüyor. Kütahya Porselen tekli krem porselen ürünler fileli Milena / Fulya Rölyef ürünü adet fiyatı 3,45 TL’den sizlerle olurken şık tasarımı ile albenisi yüksek bir ürün olarak göze çarpıyor. Ayrıca kayık tabak 24cm ürünü de bu sayfada. Nehir çatal-kaşık-bıçaktan da Saten model ürünler sizlerle. 1,25 TL adet fiyata sahip çay kaşığı, 2,50 TL olarak yemek kaşığı ve yemek çatalı ve 2,00 TL olarak tatlı kaşığı veya tatlı çatalı ürünleri adet fiyatları ile sizlerle. Su matarası, melodi tepsi, İmra 6l çay kaşığı gibi ürünler de bu sayfada. Vakumlu krom banyo ürünleri, laptop bölmeli sırt çantası da bu haftanın aktüel ürünleri olarak karşımızda. Son olarak Singer 14SH654 Overlok makinesi de 399,00 TL olarak A101 marketlerde sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Temmuz 2016 tarihinde, A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...