A101 aktüel 14 temmuz kataloglarında sürpriz ürünler sizleri bekliyor. Bu sayfaya sürpriz dememizin sebebi A101’in belirtmiş olduğu “KAMPANYA STOKLARLA SINIRLI OLUP ÜRÜNLER HER MARKETTE BULUNMAYABİLİR” etiketi… Kısacası bu sayfada yer alan ürünleri 81 ildeki A101’lerde bulmanız zor olabilir ancak A101’e gittiğinizde karşınıza bu ürünler çıktığında da şaşırmamalısınız. Peki ürünler arasında neler var, şimdi detaylara bakalım. Hi-Level 49HL500 uydu alıcılı led tv ürünü 1149,00 TL fiyatı ile bu sayfada yer alan bir ürün olarak sizlerle. Acer ES1-571-C9W5 notebook ürünü de 699,00 TL fiyatı ile giriş ve orta segment kullanıcılara yönelik olarak sunulmuş. Samsung Galaxy J120 akıllı telefon da bu sayfada yerini alan sürpriz ürün olarak sizlerle. Singer 14SH654 overlok makinesi ürünü de 399,00 TL olarak sunulan bir başka ürün olarak karşımızda. Kütahya Porselen tekli krem porselen ürünler fileli Milena/ Fuşya Rölyef ürünü de adet fiyatı 3,45 TL’den sizlerle. Kayık tabak ürünü de bu sayfada 8,50 TL’den sunulmuş. Vakumlu krom banyo ürünleri, Nehir Saten çay kaşığı, yemek kaşığı, yemek çatalı ve tatlı kaşığı ürünleri de bu sürpriz sayfada sizlerle. Daha fazla ürünün yer aldığı bu sayfada yer alan her ürün her markette bulunmayabileceğinden bu hususa dikkat etmenizi öneririz. Daha fazla fırsat için A101 14 temmuz aktüel ürün sayfasına bakabilir ve sayfayı görüntüleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Temmuz 2016 tarihinde, A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...