A101 14 Temmuz aktüel ürünlerinde sizlerle tekstil ürünlerini buluşturuyor. A101 aktüel ürünleri yeni sayfasında yer alan ve mutlaka görülmesi gereken bu sayfada A101, inanılmaz fiyatlarla pek çok ürün sunuyor. Bizler de bu ürünleri detaylıca inceliyoruz. 14 Temmuz 2016 Perşembe günü satılmaya başlanacak olan bu ürünleri almak için acele etmelisiniz. Peki bu ürünler neler ve hangi fiyatlarla sizlerle, şimdi detaylıca a101 aktüel 14 temmuz sayfasına bakalım. 9,95 TL adet fiyata sahip olarak Silk&Blue bay şort takımı sunulurken bu ürün için M/L/XL beden seçenekleri sizlerle. 8,50 TL fiyata sahip olarak ise Silk&Blue bayan yazlık gecelik / şort takım da 8,50 TL’den A101’de. Bu ürün için de M/L/XL bedenleri listelenmiş. Devam edecek olursak, kumaş kaplamalı askı 5li ürünü 4,95 TL olarak, çift kişilik yatak koruyucu 14,95 TL olarak sizlerle. Tek kişilik fitted set 12,95 TL fiyatı ile farklı renk ve desen seçeneklerine sahip olarak sunulurken, bay keten ayakkabı da (40 – 45 numara) 8,95 TL adet fiyatı ile sizlerle. Son iki üründe ise Silk&Blue desenli bayan slip 3lü 4,95 TL’den ve son olarak Silk&Blue bayan jakarlı atlet sizlerle. A101 14 Temmuz aktüel ürünler kataloğu indirimlerinde yeni bir sayfada sizlerle olmaya devam edelim ve daha fazla indirimli ürünü sizler için detaylıca inceleyim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Temmuz 2016 tarihinde, A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...