A101 14 Temmuz aktüel ürün fırsatları kataloğunda mutfak ürünlerinde ve gündelik ev ürünlerinde muhteşem indirimler sizleri bekliyor. A101 aktüel ürünlerinde Niloya / Mete cam çocuk seti ürünleri adet fiyatı 7,95 TL’den sizlerle. Paşabahçe su takımı 6 bardak + 1 sürahi ürünü de 9,95 TL olarak A101’de yerini alıyor. A101’in klasikleşen mutfak ürünlerinden olan bisküvi saklama kabı 2li ürünü bu haftada da sizlerle oluyor. Muhteşem fiyatlara sahip bu ürünlerde desenli mutfak gereçleri de sizlerle adet fiyatı 6,95 TL’den beraber oluyor. 4,5 lt, 5Lt seçeneklere sahip, kapağı hariç bulaşık makinesi – mikrodalga fırın ve derin dondurucuda kullanılabilir yapıya sahip bu ürünler kaçmaz. Oval saklama kabı ürünü farklı renk seçeneklerine sahip olaran adet fiyatı 3,50 TL’den A101 14 temmuz sayfalarında sizlerle. Kesser tekli sebze bıçağı, buzluk, Kütahya Porselen cips/salata kasesi, 8li karton parti bardağı, 8li karton parti tabağı, opal saklama kabı, contalı saklama kabı 700 ml ürünleri de farklı fiyatlara sahip olarak A101 14 temmuz kataloglarında yerini alıyor. Muhteşem indirimlerin devamını editör arkadaşlarımız sizler için hazırlıyor. A101 14 temmuz aktüel ürünleri sayfasının yeni ürünlerini çok yakında burada bulmaya devam edeceksiniz. Sayfamızı sık sık ziyaret etmeyi ihmal etmeyiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2016 tarihinde, A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 14 Temmuz Mutfak Ürünleri Sayfası İndirimleri” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...