A101 14 Temmuz aktüel ürün sayfalarında muhteşem ürünler sunulmaya devam ediyor. Biz de büyük bir iştah ile bu ürünleri sizler için incelemeye devam ediyoruz. Taşınabilir şarj aleti ürünleri A101’de zaman zaman satılıyor, biliyorsunuz. Bu hafta da Hi-Level 10400 MAh taşınabilir şarj aleti ürünü 37,95 TL adet fiyatı ve şık renkleri ile sizlerle oluyor. 2 adet USB port çıkışına sahip ürün tüm akıllı telefonlarla uyumlu olarak sizlerle. Ayrıca 2 yıl da garanti belirtilmiş. Toshiba 16 GB USB bellek ürünü de 5 yıl garantili olarak 11,95 TL’den sizlerle. Toshiba adaptör hediyeli 16GB Micro SDHC hafıza kartı 12,95 TL fiyatı ile A101’de yerini alıyor. Beklenen bir ürün olarak karşımıza çıkan Newline NL-6525 pilates seti ürünü de 22,50 TL olarak A101 Marketlerde sizlerle oluyor. Diagonal markası ile sunulan ürünler ise şöyle: 9,95 TL fiyatı ile voleybol topu, 9,95 TL fiyatı ile basketbol topu, 10,95 TL fiyatı ile futbol topu ve 4,95 TL fiyatı ile tekmelik sizlerle. Plastik çocuk taburesi, çocuk basamağı, 3 tekerlekli bisiklet, oyuncak çek bırak metal spor jeep, oyuncak pasta seti ve kitap çeşitleri de bu sayfada sizlerle. Basılı sayfalarda Silk & Blue bay şort takım, bayan yazlık gecelik / şort takım, kumaş kaplama askı 5li, çift kişilik yatak koruyucu gibi ürünler de sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Temmuz 2016 tarihinde, A101 14 Temmuz 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 14 Temmuz Teknoloji & Spor & Tekstil Aktüel Sayfası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...