A101 10 Haziran günü satacağı ürünler listesini sunmaya devam ediyor. Bu hafta A101 markette yer alan ve harika indirimlerin bulunduğu fırsatlara bakalım. İlk olarak bu hafta A101 markette 10 Haziran günü başlayacak indirimlerin 30 Hazirana kadar devam ettiği bir görsel var. Bu görselde leziz dondurma ürünleri var. Detaylıca inceleyelim. Magnum mini çeşitleri 6x60ml ürünleri ikili alımda harika fiyatı ile geliyor. Cornotto mini disc 6x6 ml ürünü de bu hafta sizlerle harika fiyatı ile buluşuyor. A101 markette Carte d’Or selection çeşitleri de ikili alımda indirimli fiyatı ile geliyor. Mini nogger çeşitleri 8x60ml ürünleri de indirimli olarak satılacak ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Viennetta 800ml ürünlerinde de indirimler yer alırken Algida Maraş usulü 500ml ürünlerinde de harika fiyatlar sizlerle. Bu hafta A101 market indirimleri ve fırsatları hız kesmeden devam ettiği için yetişmesi epey zor. A101 indirimlerini incelemeye devam edelim ve bu hafta hangi harika indirimlerin olduğuna detaylıca bakalım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...