A101 10 Haziran cumartesi günü başlayacak ve 23 Haziran cumartesi sonu bitecek bir indirime hazırlanıyor. 10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere Heinz ketçap 700gr ürünü 7,95 TL yerine 4,95 TL’ye iniyor. A101 tarafından duyurulan bu sayfada bulunan leziz ürün patates kızartmalarınızı ve fast foodlarınızı süsleyeceğe benziyor. Piyasada bulunan pek çok ketçaptan lezzetli olan bu ürün bu fiyata gerçekten harika… 10 Haziran yani yarın indirime giren üründen indirimli fiyatlı olarak alabilmek için sadece 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerek. Sonrası kasada bu ürün 7,95 TL değil 4,95 TL olarak sizlerle oluyor. Ülkemizin perakende devinden adına yakışır harika indirimler devam ederken bu indirimleri incelemek de oldukça keyifli diyebiliriz. 81 ilin marketi yani Türkiye’nin marketi A101; fırsatları ile biz müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Ürün için ve diğer detaylar için resmi bağlantıdan teyit etmeyi ihmal etmeyin ve markette camlara bakmayı unutmayın lütfen.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...