A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde bulunan harika fırsatlara bakmaya devam ediyoruz. Bu hafta 10 Haziran itibari ile sizlerle olacak olan ürünlere bakalım. Bu sayfada milli Türk sporcularımızın yüzlerini görüyoruz. Yüzümüzde tebessüm, yüreğimizde gurur yaşatan bu güzel insanların kimler olduğuna bir bakalım. Milli okçumuz Mete Gazoz ve annesi Meral Gazoz, Milli Güreşçimiz Taha Akgül ve annesi Gülbahar Akgül, Milli pentatletimiz İlke Özyüksel ve annesi Gülcan Özyüksel ve son olarak Milli badminton sporcumuz Aliye Demirbağ ve annesi Remziye Demirbağ A101’in bu indirim sayfası görseline eşlik etmişler. Peki bu sayfada neler var bakalım: Bu ürün grubunda A101 market; Prima ikiz paket bebek bezi çeşitleri, Orkid Ultra hijyenik ped normal/gece, Fairy bulaşık deterjanı 900gr, Gilette tıraş bıçağı 3’lü Blue 3 ve Orkid Platinum hijyenik ped normal/gece ürünleri sunulmuş… A101 marketin inanılmaz indirimlerinin olduğu görsele baktığımızda bu ürünlerin ikili alımlarda indirimli olduğunu belirtmek gerek. Bu hususta alışveriş yaparken üründen 2şer tane almayı ihmal etmemek gerek. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...