A101 10 Haziran cumartesi günü başlayacak olan indirimlerine devam ediyor. A101 hafta sonu başlayacak olan ve 16 Hazirana dek sürecek olan fırsatlarında harika indirimler sunuyor. Ekici tam yağlı süzme beyaz peynir 500gr ürünü ile başlayan sayfada Kemal Kükrer %100 elma sirkesi 500ml ürünü de sizlerle oluyor. Diyar çiğ köfte harcı 430gr ürünü ile devam ederken, Çerezya çiğ fındık 150gr ürünü de indirimleri ile geliyor. Nestle Coffee-Mate kahve beyazlatıcı 200gr ürününün de bulunduğu sayfada indirimler 10 Haziran – 16 Haziran arası geçerli olarak devam ediyor. Familia 100lü peçete ürünü 30x30cm ve Blendax şampuan çeşitleri 600ml ürünü sizlerle. Bu ürünlerin indirimleri ikili alımlarda geçerli bu konuya özen göstermek gerekiyor... İkili alımlarda indirimli olan ürünlerden ikişer tane almayı ihmal etmeyin diye tavsiye verebiliriz. A101 market indirimlerinde klasikleşen ikili alımda indirim kampanyasının bir uzantısı olarak sunulan indirimler oldukça kaliteli ve gerçekten ikili alımda inanılmaz uygun fiyata denk geliyor. Bütçesini aşmayan ve ev ekonomisine önem verenlerin adresi A101’de yine olay yaratacak harika fırsatları anlatmaya çalıştık. Daha fazla indirim için incelemelerimize devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...