A101 15 Haziran aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde bu hafta önemli fırsatlar var. Aldın Aldın sloganlı ürünlere baktığımızda temizlik ürünleri dikkat çekiyor. Papia Parfümlü tuvalet kağıdı 32’li ürünü sizlerle bu sayfada buluşurken, dekorlu kağıt havlu 12’li ürünü de Papia markalı olarak geliyor. Mendiva ıslak oto temizleme bezi 36’lı ürünü de makul fiyatı ile A101 markete geliyor. Bingo konsantre toz deterjan 10kg ürünü de indirimli olarak sunulmuş. Ayrıca Mr.Muscle sıvı kireç çözücü 750ml ürünü de indirime giriyor. Enteresan tasarımı ile dikkat çeken ürün oldukça gülcü temizlik gücüyle dikkat çekiyor. Temizlik kova seti Parex ürünü de bu görselde A101 tarafından sunulmuş. Son üç üründe ise saç fırçası hediyeli Gliss şampuan 600ml ürünü de sizlerle oluyor. Prize vücut spreyi 250ml ürünü de harika fiyatı ile sunulan bir diğer ürün olurken son olarak ise Mini mat ruj seti 6’lı Golden Rose Velvet ürünü de hanımlar tarafından epey sevileceğe benziyor. A101 15 Haziran 2017 aktüel ürün fırsatları Aldın Aldın indirimleri ve kampanyaları kapsamında yer alan ürünler ve fiyatların neler olduğuna resmi A101 bağlantısı olan a101.com.tr'den rahatlıkla bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...