A101 aktüel 15 Haziran fırsatları sosyal medyada çok konuşulmaya ve fiyatları ile şaşırtmaya devam ediyor. Bu hafta Çotanak Ayçiçek yağı 5LT ürününde harika fiyat var. Ettat dondurulmuş dana kıyma 500gr üründe de muhteşem fiyat sizlerle. Torku pastırma ürünü 60gr olarak ve inanılmaz leziz olarak satılıyor. Reçel denilince akla gelen marka olan Koska’dan şeker ilavesiz reçel çeşitleri 290gr ürünü de sizlerle. Karlıdağ mutfak tereyağı950gr / İskender tereyağı 850gr ürünü de adet fiyatları ile geliyor. Arbel pilavlık bulgur 1000gr, Özsarı pilavlık şehriyeli bulgur 1000gr da bu görselde yerini almış. Karper sürülebilir üçgen peynir 32x12,5gr ürünü, Doğanay Lita limonata şekersiz 1lt ürünü de geliyor. Pfanner multivitamin meyve nektarı 2lt ürünü, Rize siyah çay 1000gr+tomurcuk çay 100gr Doğuş ürünleri de bu hafta sizlerle. A101 15 Haziran indirimleri hız kesmiyor indirimler durmak bilmiyor. Bu hafta A101’i kimse tutamıyor. A101 marketin yeni indirimleri ve fırsatlarından haberdar olmak ve net bilgileri öğrenmek için incelemelerimizin yanı sıra mutlaka a101.com.tr’Den fiyatlara da bakın diye tavsiye ediyoruz. Bol indirimli günler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...