A101 15 Haziran kataloğunda bu hafta Ramazan Bayramı özel şeker ve çikolata ürünlerini görücüye çıkardı. Bu ürünlerin neler olduğu ve hangi ürünlerle dolu olduğuna tek tek bakalım. Vince trüf çikolata 300g ürünü ile başlayan sayfada Vince pralin çikolata 314g ürünü de sizlerle. Torku nice gold dolgulu antep fıstıklı pralin çikolata 252g leziz ürünün ardından ise bir dizi Vince markalı ürün geliyor. Bu ürünler ise şöyle: Vince selection sütlü/bitter madlen çikolata 275g, Vince bütün fındıklı sütlü çikolata 550g, Vince fındıklı/antep fıstıklı/sütlü dolgulu çikolata 500g, Vince çikolatalı badem şekeri draje 200g, Vince çikolatalı fındık draje 200g, Vince çakıltaşı draje 200g ve Vince fındıklı/antep fıstıklı sütlü/bitter mini napoliten çikolata 250g sizlerle. A101 aktüel ürünleri leziz ürünlerinde Toffiee karamelli bütün fındıklı sütlü çikolata 125g, Ülker hobby fındıklı bar çikolata 250g,Tayaş mulit fruit / milkquick dolgulu sert şeker çeşitleri 350g ürünleri de geliyor. Devamında Ender dolgulu sert şeker çeşitleri 500g, Ender mini bonbon meyve aromalı sert şeker 700g, Haribo fruitbons meyve sulu yumuşak şeker 700g, Damla meyve suyu dolgulu yumuşak şeker 350g ve Elvan fondante karamel dolgulu sütlü çikolata 500g var. Son ürünlerde ise Servet fındıklı/fıstıklı bademli lokum 350g, Kurukahveci mehmet efendi türk kahvesi 100g sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...