A101 15 Haziran aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde bu hafta neler var bakalım. Bu haftanın neler sunduğuna yakından bakarak incelememizi yapalım. A101 15 Haziran perşembe itibari ile satacağı ürünleri duyurdu. Peki neler bu hafta A101 ile geliyor bakalım. SoSyal medyada yer alan bilgilere göre A101 bu hafta Kütahya Porselen tekli ürünleri tekrar sunuyor. Adet olarak satılacağı tahmin edilen ürünler oldukça şık. Devamında sayfada pek çok farklı porselen ürünü de var. Porselen cips ve salata kasesi, figürlü krep tavası, uzun trend saklama kabı, dantel kapaklı kutu, desenli matara, porselen kupa gibi ürünler de görselde yer alan bazı ürünler olarak dikkat çekiyor. Ayrıca dekoratif duvar saati de bu hafta sizlerle oluyor. Basılı A101 15 Haziran görsellerinde "İyi Bayramlar" sloganı ile farklı bir sayfa da sunulmuş. Bu sayfada ise çikolatalar ve şekerler var. Bu sayfanın daha detaylı incelemesini ilerleyen günlerde A101 Ramazan Bayramı özel ürünleri olarak yapmayı planladığımızdan sadece görseli ile bu bölümü geçiyoruz. A101 gerçekten harika indirim ve ürünler sunmaya devam ederken bu mübarek ayda da müşterisini düşünerek süper ürünler sunmuş. Detaylı incelememizi tamamladık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Haziran 2017 tarihinde, A101 15 Haziran 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...