A101 10 Mart 2018 itibari ile efsaneler gelmeye devam edecek. Hiç şüphe yok ki bu haftanın EFSANE ürünü çok konuşulacak. Çünkü ülkemizde en çok sevdiğimiz ürünlerden biri bu hafta indirime giriyor. A101 süper bir fiyat ile herkesi yediden yetmişe mutlu ediyor. Çocuklarımızdan yaşlılarımıza kadar herkesin severek tükettiği Doğuş Filiz Çay ürünü bu hafta öyle bir indirime giriyor ki görenlerin ağzı açık kalıyor desek yanlış olmayacaktır. Ürün Doğuş Filiz Çayı 500gr olarak ilan edilmiş. Normal satış fiyatı 16,45 TL olan bu ürün için 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde fiyat 9,95 TL’ye iniyor. Böyle bir indirimi başka yerde görmek imkansız. Mübalağa yapmıyoruz efendim, gerçekten göremezsiniz. İndirim gerçekten harika, zaten bu denli harika bir indirim olmasa biz neden A101’in bu sayfasını incelemiş olalım ki… Doğuş Filiz Çayı 500gr için yapılması gerekenler ise açık. 10 Mart ile 16 Mart tarihleri arasında ( olabildiğince acele etmekte fayda var çünkü stoklar sınırlı oluyor) A101’e gidip kampanyalı ve indirimli ürünler hariç olmak üzere toplamda 10 TL ve üzeri alışveriş yapın. Ayrıca en fazla kişi başına 2 adet olmak üzere bu üründen talep edin. Eğer stoklarda varsa ürünü 16,45 TL’ye değil 9,95 TL’ye almış olun. Süper indirimler için teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...