A101 10 Mart – 16 Mart tarihleri arasında sunacağı indirimleri açıkladı. Biz de bu indirimlerin en detaylı kısımlarına kadar inceleme yaptık. Şimdi sizlerle bu haberimizde hafta sonu başlangıçlı ve 16 mart bitişli indirimleri görelim. İlk olarak belirtmek gerekir ki bu indirimler Çok Al Az Öde kampanyası çerçevesinde yapılmış. Şimdi detaylar ile devam edelim. Çerezya soslu cips fıstık 200g 4,45 tl (2 adet fiyatı) sizlerle. Diğer fırsatta market Torku frema kakaolu fındık kreması 400g 9,95 tl (2 adet fiyatı) sunmuş ki bu harika… Diğer bir harika üründe Öncü pul biber 500g 15,95 tl (2 adet fiyatı) sunan market Pınar ayran 1,5 litre 7,25 tl (2 adet fiyatı) ve Yörsan light süt 200ml 3,95 tl (6 adet fiyatı) ürünlerini de es geçmeyerek indirimin kitabını yazmış. A101 indirimlerinde bu hafta Biscolata stix sütlü çikolata kaplı çubuk bisküvi çeşitleri 2,45 tl (2 adet fiyatı) ile devam eden sayfada Alo toz deterjan 3 kg 20,95 tl (2 adet fiyatı) da sizlerle olmuş. 10 Mart aktüel ürün kataloglarında ciddi anlamda iyi indirimler var. Teşekkürler A101, yine marketin yolu göründü…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...