A101 10 Mart itibarıyla getireceği fırsatları ifade eden indirimlerini nihayet resmen açıkladı. A101 bu hafta sonu itibari ile başlayacak sayfalarda 10 Mart ile 16 Mart tarihleri arasında sizlerle olacak. Bu ürünlerin ilki olarak Pantene şampuan çeşitleri 550ml ürünü dikkatleri çekecek. Ayrıca Mendiva gül / beyaz sabun kokulu ıslak havlu 60'lı ürünü de sunan market 10 ve 11 Mart tarihleri arasında Salkım domates özel fiyat (10-11 mart) ile Salatalık özel fiyat (10-11 mart) ürünlerini sunacak. Tekrar 10 Mart ile 16 Mart arası geçerli fırsatlara bakacak olursak ise Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri 500g bu haftanın indirimleri arasında yerini alacak. Ayrıca Maret / torku / aytaç kokteyl sosis 300g da sizlerle olurken Zeo siyah zeytin 2000g de es geçilmeyecek. Bir diğer indirimde market Nescafe cappuccino 15g ve Çerezya badem içi 150g ile indirimlerini devam ettirecek. Markette yer alan indirimlerde Dr.oetker dondurulmuş karışık pizza 676g ve Nimet yağlı gevrek 500g da sizlerle olurken son olarak ise Eti baharatlı pizza kraker 95g yer alacak. A101 muhteşem indirimlerini en aktüel detaylarını inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...