A101 Perşembe günü indirimleri bu haftanın tozunu attıracak. A101 15 Mart 2018 aktüel ürünlerinde yer alan detaylara bakalım. İlk olarak Kotex hijyenik ped sayfada yerini alıyor. Banat taraftar lisanslı diş fırçası 1+1 muhteşem fiyatı ile geliyor. Erkeklere de müjde…Gilette Mach3 tıraş makinesi+4 yedek bıçak harika fiyatı ile A101’e geliyor. Mentor tıraş sonrası kolonya 150ml ve Mentor tıraş sonrası balsam 150ml ile Mentor tıraş jeli 200ml de sizlerle ve ayrıca Mentor tıraş köpüğü 250ml de var. A101 indirimlerinde bu hafta gerçekten harika fırsatlar var. Devam edecek olursak; SEK pastörize süt çeşitleri 200ml de sizlerle olacak. Nescafe 3’ü 1 Arada ekonomik paket 175g de uygun fiyatı ile markette yerini almış. Ayrıca Servet krokan bar yer fıstıklı/susamlı 30g da sizlerle olurken son olarak Server krokan bar bademli/fındıklı 30g de bulunuyor. Fairy ürünlerinde de indirim var… Fairy bulaşık deterjanı 2x1350ml sayfada yerini alıyor. Ayrıca Fairy Platinum bulaşık makinesi kapsülü 125’li de sizlerle oluyor. Muhteşem indirimler için teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...