A101 15 Mart 2018 perşembe katalogları Aldın Aldın indirimleri ve bu haftanın muhteşem ürünlerinde neler olduğuna bakıyoruz. Elektronik ürün ve indirim kelimeleri bir araya geldiği an akıllara gelen ilk market olan A101; yine üzerine düşeni yapıyor. Muhteşem bir cep telefonu sunan market bu hafta bakın hangi diğer harika ürünler ile devam etmiş görelim. İlk olarak Piranha LED gece lambalı bluetooth hoparlör ürünü ile gelen market bu ürünü sunmuş. Ayrıca bu hafta sırt çantası da sunan market SEG markalı çamaşır makinesi ile de gönüllere taht kurmuş. 15 Mart günü alınabilecek olan ürünlere baktığımızda gördüğümüz kadarıyla elektronik ürünlerde yine çok konuşulacak ürünler var. Ayrıca bu hafta 9 kg yıkama kapasitesine ve 1000devir hızına sahip ücretsiz teslimat ve kurulum imkanı olan SEG markalı VESTEL tarafından 2 yıl güvenceli çamaşır makinesi de geliyor. 7000 marketi ile ülkemizin yükselen değerine teşekkür etmekten başka ne yapalım... Gidip bu ürünleri almanın vakti ise 15 Mart olduğu için alışveriş listelerimizin en başına yine A101'i yazalım... Teşekkürler A101.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...