A101 15 Mart indirimlerinde bu hafta SEG 9100 Çamaşır Makinesi sizlerle olacak. Ürün hakkında tüm detaylar şimdi sizlerle… Ürünü 15 Mart itibari ile A101Eden sipariş edip ödeme yapıyorsunuz. A101 sizlerden bilgilerinizi alıyor. ÜCRETSİZ KURULUM ve TESLİMAT kalite ve güvencesi ile SEG 9100 Çamaşır Makinesi evinize kadar geliyor ve bu teslimat için ödeme yapmıyorsunuz. 9 kg yıkama ve 1000 devir olan ürün VESTEL servis güvencesi ile 2 yıl garantili olarak sunulmuş. 7 iş günü içinde teslimatının yapılacağı ön görülen ürün ayrıca Bonus, World ve Maximum kartlar için 8 taksit imkanına da sahip. 116,87 x 8 şeklinde de ürünü alabiliyorsunuz. Ürün günlük 60 derece / 60 dakika, çocuk kilidi, 15 program, 15 dk hızlı yıkama, ön yıkama, LED gösterge ve zaamn erteleme gibi fonksiyonları barındırıyor. A++ enerji sınıfına sahip olan ürün 84,5cm yüksekliğe 59,7 ene ve 52,7 cm genişliğe sahip. Gerçekten emsallerinin neredeyse yarı fiyatına bu ürünü alabilmek harika… Bu fırsatı bizlere sunan A101’e ve ülkemizin gururu Vestel’e teşekkür ederiz. Siz de ihtiyacı olan biri iseniz bu ürünü kaçırmayın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...