A101 15 Mart Perşembe kataloglarında harika detaylar var olmaya devam ediyor. Biz de bu ürünleri inceledikçe indirimlerin muhteşemliğine tanık oluyoruz. Şimdi sizlerle ev tekstili adına pek çok ürünü barındıran muhteşem bir sayfayı anlatacağız. Sayfada bulunan ürünlere tek tek bakacağız. Şimdi ilk olarak Zorluteks taraftar lisanslı yatak örtüsü sayfada yer alıyor. Ülkemizin 3 büyük güzide takımının lisanslı ürünü olarak sunulan fırsatlardaki bu ürün 150x200cm ebatlara sahip olarak sunulmuş. Diğer fırsatta ise Zorluteks taraftar lisanslı nevresim takımı var. Bu ürün içinde nevresim:160x220cm, yastık kılıfı: 50x70cm (1 adet) ve 100% pamuk detayları yer alıyor. Bu da üç büyüklere ait lisanslı ürünler olarak görünüyor. Sayfada ev tekstili fırsatları yer alıyor demiştik. Bunlara bakalım. Kilim geliyor. 80x150cm ve farklı renk ve desen seçenekleri ile… Ayrıca Dertsiz masa örtüsü de geliyor. Bu ürün de 150x180cm ebatlara sahip… Silk&Blue bayan desenli bato 2’li de sunan market sayfada son olarak ise Buldan koltuk örtüsü sunmuş ki bu ürün de 175x215cm ebatlar belirtilmiş, ayrıca farklı renk ve desen seçenekleri de bulunduğu söylenmiş. Yine süper indirimler gerçekten…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...