A101 aktüel ürünlerinde MOBETTO fırsatları esiyor. A101’İN Aldın Aldın indirimleri 15 Mart 2018 Perşembe fırsatlarında bulunan bu ürünleri tek tek detaylıca inceleyelim. İlk olarak bu hafta indirimlerinde Mobetto 4 raflı kitaplık var. Ürün için ebatları A101 sayfada belirtmiş. Biz yine de inceleme detaylarımızda bunu da yazalım. Bu ürün için ebat44,3cm en, 20cm genişlik ve 150cm yükseklik belirtilmiş. Diğer fırsatta market Mobetto 3 kapılı gardırop sunmuş. Bu ürün de 170cm boy, 44,6cm derinlik ve 88,8cm ene sahip… Bu ürün için ayrıca kredi kartına 8 taksit imkanı da var. 26 TLx8 şeklinde taksitlendirme seçeneği de sunulmuş. Devamında ise şu ürünler yer alıyor. Duvar rafı 3’lü bu ürünlerden biri. 33x30x15 cm ebatlara sahip ürün muhteşem fiyatı ile dikkat çekiyor. Mobetto çalışma masası da 75cm eni, 72cm boyu ve 44,3cm derinliği ile adeta bir klasik gibi sizlerle. Şık ve kullanışlı yapısı da ürünü cazibeli kılan diğer özellikleri olarak görünüyor. Son üründe ise Mobetto sandalye çeşitleri var. Kolay temizlenir olan ürün üst üste istiflenebilmesi ile de kullanışlı olduğunu ortaya koyuyor. Daha fazla ürün bu sayfada yok, diğer sayfalarda indirimleri inceleyelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...