A101 15 Mart 2018 aktüel ürün kataloglarında muhteşemden muhteşem fırsatlar var. Bu sayfada sizlerle her evin ihtiyacı olan pek çok fırsat paylaşacağız. A101’den gelen açıklamalar ve görseller doğrultusunda inceleme haberimizi hazırladık. Bu indirimlerde ilk olarak Kiwi KCM 7540 filtre kahve makinesi sizlerle. Ürün muhteşem fiyata sahip… 10-12 fincan şeklinde ise bir detaya yer verilmiş. Bir diğer fırsatta Dijitsu çelik cezve var. 1000W gücündeki ürün 6 fincan kapasiteli olarak geliyor ve muhteşem… Sinbo SSM-2513 mini tost makinesi ürünü de bu hafta geliyor. Sinbo’nun yeni yazı biçimi dahil ürün de harika… Sinbo SEB-5803 yumurta pişirme makinesi ürününü de almayan kalmasın diye muhteşem bir fiyat sunulmuş. Bu hafta indirimlerinin en muhteşem sayfalarından biri olan bu broşür sayfasında ayrıca; King K-426 candy saç kurutma makinesi de sizlerle. Ürün 2300W gücünde ve 2 hız ısı ayarı var. 4 yıl garantili ürün muhteşem fiyatı ile geliyor. Aprilla ABS-1055 yağ ölçerli baskül ürünü de bu hafta geliyor. Ürün vücut yağ ölçümü dahi yapabiliyor. Son üründe ise Dijitsu sik süpürge 890 W sizlerle. Bu ürün de oldukça güzel ve kullanımı çok rahat. Teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Mart 2018 tarihinde, A101 15 Mart 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...