A101 15 Şubat indirimlerinde gün geçmiyor ki muhteşem şeyler olmasın… A101 15 Şubat 2018 Perşembe itibarıyla gelecek olan ürünlere yakından bakmaya devam ediyoruz. Bu haftanın indirimlerinde market Brillant zebra perde 150x200cm sunuyor. Ayrıca önemli pek çok ev için gerekli ürünü de sunuyor. Bunlara bakalım. Brillant zebra perde 150x200cm ürünü fiyatı ile çok uygun. Boyut olarak da belirtilen ürüne ihtiyacı olan düşünmeden bu ürünü talep edebilir… Diğer fırsatta Aprilla ABS-1025 dijital banyo baskülü var. Ürün banyo baskülü olarak sunulmuş. Oldukça şık görünümü ile banyonuza şık bir hava katacak olan ürün ayrıca kullanışlı ve kararlı… Diğer fırsatta 3 Katlı çamaşır kurutmalığı sunulmuş ki bu ürün pek çok kişi tarafından belli ki çok istenecek… Ürün fiyat olarak çok uygun ve kullanış olarak ise tam anlamı ile harika… İhtiyacı olan kaçırmasın, boyutlarında ise 160x130cm belirtilmiş. Peki son üründe ne var, buna bakalım. Son üründe Sunny Ankaa dik süpürge 69,95 TL olarak geliyor. Bu ürün de hem kaliteli hem uygun fiyatlı… Kısacası bu da kaçmaz… A101 15 Şubat indirimlerinde yer alan detaylara yakından baktık. Daha fazlası için daha fazla detayı A101’den inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...