A101 aktüel 15 Şubat kataloglarında bu hafta önemi yüksek harika fırsatlar sizleri bekliyor. Yeni indirimleri ile gelen sayfalarda bulunan detaylı kampanyalarda ilk olarak Silk&Blue bay uzun kollu likralı pijama takımı var. Diğer fırsatta ise Silk&Blue bayan uzun kollu likralı pijama takımı sizleri bekliyor. Bir başka indirimli üründe A101 market Silk&Blue bayan modal ters havlu patik çorap sunmuş. Ayrıca market indirimlerinde Black+Decker G-650 avuç taşlama ürünü de sizlerle. Tornavida seti 3’lü de azımsanmayacak indirimi ile sizlerle. Oyuncaklara bakalım: Oyuncak bultak araçlar 8,95 TL olarak geliyor. Oyuncak sürtmeli araçlar 17,95 TL olarak sunuluyor. Ayrıca Oyuncak nostaljik araçlar 14,95 TL olarak geliyor ki bu ürünler hem çocuklarınız için hem de koleksiyon yaparlar için olabilir… Devamında Oyuncak bulaşık sepeti ve Oyuncak sürtmeli helikopter de sunan market Oyuncak bebek 29,95 TL de sunuyor. Oyuncak bultak 8,95 TL ile ise oyuncak ürünlerini bitiriyor. Son olarak ise Dünya çocuk klasikleri 1,95 TL fiyatlı olarak markette sizlerle oluyor. Daha fazlası ve 15 Şubat Perşembe indirimlerinin tamamını inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...