A101 aktüel ürünleri yeni hafta fırsatlarında Aldın Aldın indirimlerinde mutfak ürünleri yer alıyor. Bu haftanın ürünlerinde ise bakalım neler var görelim. Öncelikle Kiwi KTM-2907 çay makinesi geliyor. Bir diğer fırsatta ise King K-6267 Quartz ısıtıcı yer alıyor. A101 indirimlerinde Papilla çift taraflı balık tavası ve Yanmaz/yapışmaz mini ürünler de es geçilmemiş. 15 Şubat Perşembe itibarıyla A101 markette Seramik ürünler, Yuvarlak tepsi ürünleri de sizlerle oluyor. Saklama kabı 4,5lt 4,95 TL olarak gelirken ayrıca sayfada Borcam kapaklı oval tencere de yerini almış ve yeni fiyatı ile sizlerle olmuş. A101 markette Çöp kovası 2,50 TL olarak sunulmuş. French Press 19,95 TL olarak ve Gülen yüzlü bardak 250cc 1,95 TL olarak raflarda yerini almış. A101 market indirimlerinde bulunan detaylı fırsatlara baktığımızda Gülen yüzlü kavanoz 660cc 2,50 TL ve ayrıca Gülen yüzlü kavanoz 425cc 2,00 TL ürünlerini de görüyoruz. Son ürünlerde ise Matara 660cc 3,50 TL olarak ve son olarak Doldurulabilen ocak çakmağı 2,95 TL olarak sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünleri yine muhteşem indirimler sunuyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...