A101 15 Şubat 2018 perşembe aktüel ürünleri bu haftayı muhteşem indirimler ile süslüyor. A101 indirimlerinde bulunan ve fırsatları ile harikalar sunan ürünlere yakından bakalım. Nehir marka ve Hascevher marka ürünler bu hafta 15 Şubat günü geliyor. Nehir ürünleri 50 yıl garanti etiketi ile geliyor ve 3 farklı ürün sunuyor. Bunlar Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı 3,00 TL (adet), Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı 2,50 TL (adet) ve son olarak Nehir çay kaşığı 1,75 TL şeklinde… A101’in bu ürünleri sunmasından sonra ise Hascevher markalı ürünler de sizlerle oluyor. Ürün grup olarak geliyor ve Hascevher 8 parça Damla tencere seti ismini alıyor. Fiyatı ile de indirimi ve kaliteyi yansıtan ürün kaçmaz. Hascevher 8 parça Damla tencere seti içinde yer alan 24cm 3lt tencere, 20cm 2,5 lt tencere, 24cm 4,8 lt tencere ve son olarak 18cm 1,8 lt tencere de sizlerle oluyor. A101 aktüel ürünlerinde bulunan bu ürünlerin 304 kalite olduğu ve 0,80 mm gövde kalınlığına sahip olduğu bilgisi de var. Z tipi temperli cam kapak bulunan ürün damla tel kulp, damla tepeye sahip. İndüksiyon kapsül tabana sahip ürün oldukça kaliteli… Ayrıca taksit seçeneği de var. Daha ne olsun…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...