A101 15 Şubat 2018 fırtınası başlıyor. Bu haftanın perşembe indirimlerinde 15 Şubat itibari ile gelecek çok konuşulan pek çok A101 ürünü var. Bunlar arasında dikiş makinesinden tutun da mutfak ürünleri ve çok amaçlı dolaba kadar pek çok fırsat var. Şimdi sizlerle detaylıca bu haftanın indirimlerini inceleyelim. İlk olarak Singer Promise 1408 dikiş makinesi ile başlayan A101 market bu ürün sayfasında Mobetto çok amaçlı dolap ürününe de yer vermiş. Daha fazla fırsat ile devam eden market Nehir yemek kaşığı/yemek çatalı ürünlerini, Nehir tatlı kaşığı/tatlı çatalı ürünlerini, Nehir çay kaşığı ürünlerini de sunmuş. 50 yıl garantili Nehir ürünlerini A101 ile uygun fiyata almak gerçekten çok sevindirici... Devamında Hascevher 8 parça Damla tencere seti de sunan market Kiwi çay makinesi de sunmuş. A101 15 Şubat itibarıyla King K-6267 Quartz ısıtıcı, Papilla çift taraflı tava, Seramik ürünler gibi ürünler de sunmuş. Devamında mutfak ürünleri de sunan market için ilerleyen günlerde net görseller ile daha detaylı incelemeler yapacağız. Şimdilik bu kadarlık bir inceleme yapabiliyoruz. A101 indirimlerini takip edelim, cebimize kötülük etmeyelim diyoruz. Çok yaşa A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Şubat 2018 tarihinde, A101 15 Şubat 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...