A101 aktüel hafta sonu indirimlerinde bu hafta muhteşem fırsatlar var. A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde bulunan 11 Kasım ile 17 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak olan muhteşem fırsatları inceliyoruz. Bu sayfada ikincisi %50 indirimli ürünler sizlerle. Torku/Nar toz şeker 1000gr ürünü bu hafta geliyor. Üstelik ikili alımlarda indirimli olarak geliyor. Öncü Acı/Tatlı biber salçası 1650gr ürününde de ikili alımlarda geçerli fiyat sizlerle. Peynes Lor peyniri de 500gr olarak sunulmuş ve bu ürün de ikili alımlarda %50indirimli olarak geliyor. Pınar kahvaltılık keyfi tam yağlı beyaz peynir 800gr ürünü de ikili alımlarda indirimli fiyatı ile sizlerle. Baştacı dana Macar salam 250gr ürününde de indirim ikili alımlarda geçerli olmak üzere sunulmuş. Kahve severler de düşünülmüş. Jacobs Monarch Gold kahve 100gr ürününde ikili alımda muhteşem bir fiyat sizlerle. Son olarak ise sayfada leziz bir ürün var. Biscolata Stix sütlü çikolata kaplı çubuk bisküvi çeşitleri sizlerle ikili alımlarda indirimli olarak buluşacak. Daha fazlası için incelemeleri ve görseli mutlaka görün.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...