A101 aktüel ürünleri yeni indirimlerinde bu hafta pek çok yeni fırsat var. A101 Haftanın Yıldızları’nda hafta sonu başlangıçlı ve 17 kasım’a dek sürecek indirimlerinde neler sunmuş inceleyelim. İlk olarak Muratbey Tam Yağlı taze kaşar peyniri 500gr ürünü %19 indirimi ile sizlerle. Diğer fırsatta %15 indirimi ile Keskinoğlu piliç kebap 200gr ürünü yer alıyor. Akmina C vitaminli limon aromalı maden suyu 6x200ml ürünü de sizlerle %24 indirimli olarak geliyor. Tatlı Mola/Feast dondurulmuş mozaik pasta 750gr ürünü de %13 indirimli olarak geliyor. Koska fıstıklı helva 300gr %20 indirimli olarak sunulan bir başka ürün olurken Çerezya Antep karası 400gr %20 indirimli olarak sizlerle. Eti Tartini frambuazlı Turta 180gr ürünü de sizlerle %15 indirimi ile buluşuyor. Bitmeyen indirimlerde Porçöz pas ve kireç çözücü 1 litre ürünü %22 indirimli fiyatı ile sizlerle oluyor. Molped ultra hijyenik ped ise %14 indirimli olarak gelirken son olarak Neutrogena hızlı emilen bakım kremi 200ml ürünü %22 indirimli olarak raflarda yerini alıyor. A101 11 Kasım 2017 itibarı ile başlayan bu fırsatları 17 Kasım 2017 gününe dek devam edeceğini açıkladı. Kişi başına alışveriş başında 2 adetle sınırlı olan ürünler kaçmaz. Daha fazlasını inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...