A101 16 Kasım itibari ile gelecek olan indirimleri yayınladı. Biz de Aktüel Ürünler olarak bu indirimleri incelemeye devam ediyoruz. Peki hangi ürünler hangi fiyatları ile sizlerle, tüm soruların yanıtı az sonra. Mistral tuvalet kağıdı deluxe 24’lü ile başlayan indirimlerde Mistral kağıt havlu 12’li ayrıca sizlerle. Miss sıvı bulaşık deterjanı 2x1000ml ürünü de ayrıca bu hafta A101 markette yerini alıyor. Hyper active sprey banyo & mutfak temizleyici 2x1000 ml ürününde de Hyper fırsat sizlerle. Domestos ultra çamaşır suyu 750ml + cif jel temizleyici 750ml mükemmel temizlik etikeri ile sizlerle. Gıda ürünlerinde de neler olduğuna yakından bakalım. İlk olarak Seyidoğlu tahin – pekmez 1250gr bu ürünlerden sizlerle. Seyidoğlu sade/kakaolu tepsi helva 650gr sizlerle. Seyidoğlu reçel çeşitleri 1 kg ürününde ise kuru incir / portakal / böğürtlen / ayva / kayısı / gül seçenekleri var. Son olarak ise Seyidoğlu fıstıklı / fındıklı tepsi helva 650gr sizlerle. A101 16 Kasım aktüel ürünlerinde muhteşem indirimlerini incelemeye devam ediyoruz. A101 market indirimlerinde ayrıca neler olduğuna bakmaya ve incelemelerimizi derinleştirmeye devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...