A101 16 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem indirimler gelmeye devam ediyor. Aldın Aldın diyerek gelen indirim denizindeki ürünler bu sayfada gıda ürünleri oluyor. Danet dana kangal fermente sucuk 350gr ürünü ile başlayan indirimlerde bakalım hangi detaylı fırsatlar yer alıyor, görelim. Banvit avantaj paketi 3’lü ürünü bu sayfada yer almış. Uno dondurulmuş simit 4’lü 400gr ürünü de ayrıca sizlerle. Danone çikolatalı sütlü aromalı içecek 1 litre ürününde de indirim yer alırken Milkten topak tereyağı 500gr ürünü de muhteşem fiyatı ile raflarda yerini alıyor. A101 16 Kasım indirimlerinde ayrıca Çerezya soslu yer fıstığı da sizlerle. Çokça konserve bezelye havuç karışımı ürününde de indirim var ve Petit danino muzlu / çilekli büyüme peyniri de 12x45gr olarak sizlerle. Cosby lego hediyeli lolipop 18gr ürünü de sizlerle olurken Haribo yumuşak şeker çeşitleri 45gr ürünlerinde de indirimli fiyatlar bulunuyor. Dimes Heroes %100 karışık meyve suyu çeşitleri 200ml ürününde indirim de bu hafta 16 kasım itibari ile A101 marketlerde… Daha fazlası için incelemeleri mutlaka görün.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Kasım 2017 tarihinde, A101 16 Kasım 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...