A101 11 Mart 2017 aktüel ürünler hafta sonu indirimleri sayfasında bu hafta yeni pek çok fırsat sizlerle olacak. Bu fırsatlarda yeni indirimler “İKİNCİSİ %50 İNDİRİMLİ” olarak sizlerle olacak. A101 aktüel ürün katalogları yeni indirimlerinde muhteşem indirimler yeni sayfa ile devam ediyor. Keskinoğlu piliç kadınbudu köfte 400g (ikili alımda adedi 2,44 TL) olarak sizlerle olacak. Bir diğer üründe bu hafta 11 Mart kataloğunda Birşah ayran 1400ml (ikili alımda adedi 2,21 TL) olarak sizlerle olacak. Bu hafta sonu 17 MART gününne kadar sürecek fırsatlarda ayrıca Milkten krem peynir 500g (ikili alımda adedi 4,88 TL) olarak satılacak. A101 market indirimlerinde Nimet çıtır tahinli kurabiye 300g (ikili alımda adedi 4,09 TL) olarak sunulmuş iken ayrıca ve ayrıca 11 Mart aktüel ürün fırsatları indirimli ürünlerinde Eti puf marshmallowlu bisküvi çeşitleri (ikili alımda adedi 0,23 TL) olarak neredeyse bedava olarak sizlerle. Son ürünlerde ise Galle limon suyu 750ml (ikili alımda adedi 1,09 TL) ve Domestos ultra çamaşır suyu 4 kg (ikili alımda adedi 8,96 TL) olarak sizlerle. A101 market hafta sonu indirimleri bu şekilde sizlerle buluşacak. A101 indirimli ürünleri ve A101 indirimli fırsatlarının tamamı için sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mart 2017 tarihinde, A101 16 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...