A101 16 Mart aktüel ürün kataloglarında yer alan fırsatlarda bu hafta muhteşem indirimler sizlerle olmaya devam edecek. A101 aktüel ürün kataloglarının bu sayfasında gıda ürünleri sizlerle olacak. Muhteşem gıda ürünlerinin bulunduğu hafta kataloglarında tüm detayları aktaralım. İlk olarak bu sayfada ve A101 market indirimlerinde bu hafta Ekmekçi dondurulmuş piliç döner 500gr 6,95 TL. Banvit Jumbo piliç sosis 330gr ise 3,75 TL. Torku’dan dana kavurma 250gr ise 13,95 TL olarak gelirken Aytaç fıstıklı hindi salam 70gr 1,60 TL. Bu hafta A101 marketin yeni sayfasında ayrıca Xroll Çikolatalı Fındıklı Gofret 7x33g 4,25 TL olarak sunulurken ayrıca bu sayfada yer alan bir diğer üründe Çerezya Ayçekirdeği 400g 3,75 TL fiyatı ile A101 16 Mart kataloglarında yerini alıyor. A101 market’in bu haftaki kataloglarında ayrıca Tokana Dondurulmuş Gerçek Kayseri Mantısı 350g 7,25 TL olarak da sizlerle buluşacak olan bir başka ürün olarak karşımıza çıkıyor. Daha fazla indirimin de diğer sayfalara yayıldığı bu haftanın muhteşem cazip fırsat fiyatlarının bulunduğu görselleri de inceledik. Daha fazlası için yeni sayfa ile incelemelerimizi okuyabilirsiniz. Sizlerle muhteşem fırsatı buluşturmaya devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Mart 2017 tarihinde, A101 16 Mart 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...