A101 12 ağustos hafta sonu aktüel ürünlerini yayınladı. Bu hafta sonu A101 markette neler olduğuna bakacağız. A101 market Kaşık-La dana etli Kayseri mantısı 500gr ürünü ile başlayan indirimlerde diğer bir ürün olarak Baştacı dana mangal sucuk 360gr sunulmuş. AYRICA A101 markette Torku günlük süt de indirime giriyor. Devamında Oreo kakaolu kremalı bisküvi 95gr ürünü de indirimde… Ayrıca Haribo Chamallows yumuşak şeker 150gr ürünü de var. Capri-Sun Safari Fruits meyveli içecek 200ml ürününde de indirim var. A101 market Karpuz kg özel fiyat (12-13 Ağustos) olarak sunacağı fırsatın ardından bakalım başka neler var… Silk&Blue bayan kaplı sütyen ürününde de indirim var. Ayrıca Arko tıraş kolonyası çeşitleri 250ml ve son olarak ise Mistral perforeli mutfak havlusu 1kg var. A101 12 Ağustos 2017 aktüel ürünleri 18 Ağustos 2017 tarihine kadar stoklarla sınırlı olmak üzere indirimde… A101 marketten alınan bilgiler ışığında incelememiz böyle. Daha fazlasını a101.com.tr’den veya A101’in resmi uygulamalarından edinebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...