A101 market Kurbanlık satışı yapıyor. 995,00 TL’den Karaman Koç (14-16 kg kemikli) ve Dana (1/7 hisse) sunulmuş. Sayfada yazılanları aktarmaya çalışalım. Yapı kredi Wordcard ile yapacağınız kurbanlık alımında +50 TL puan hediye etiketi var. Kurbanlıklar için taksit de sunulmuş. Bonus – Maximum – World kart sahiplerine 110,55 TLx9 taksit ile kurbanlık sunulmuş. Sayfada detaylara bakalım. Yerli besi, Helal kesim etiketleri de eklenmiş. Kalite sistem grubu logolu bir bölüm var. Burada tüm kurbanlık yerli besi hayvanlardan seçilmiş olduğu, hayvanların kesim için uygunluklarını veteriner hekimler tarafından denetlendiği yazılmış. Ayrıca kurbanlıkların din görevlileri, noter, gıda mühendisleri, Kalite Sistem Grubu uzmanlarının kontrolü dahilinde ve helal kesim kurallarına uygun şekilde vekalet verilen kasaplar tarafından sağlığa uygun ortamlarda kesileceği belirtilmiş. Durumla alakalı bilgiler de sunulmuş. Kurbanlığın deri, kelle, bağırsak, paça ve kurbanlığa göre değişebilen kısımlarını da THK’ye bağışlanacağı da belirtilmiş. A101 kurbanlık alışverişlerinizde yanınızda olduğunu da belirtmiş. Ayrıca durumla alakalı çağrı merkezini de arayabilirsiniz, denmiş. Bildiğiniz gibi a101.com.tr’de de yer alan çağrı merkezi numarası 4444101. Bu numaradan bilgi alınabilir. Bizler aldık, oldukça güzel anlattılar. İlgilenenlere duyrulur…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...