A101 17 ağustos 2017 aktüel ürün indirimlerinde bu hafta pek çok fırsat var .A101 aktüel ürünleri yeni indirimleri ve fırsatlarında bulunan detaylı incelemelere yakından bakacağız. Bu haftanın aktüel detaylarına daha yakından bakarak daha detaylı incelemeler yapabiliriz. İlk olarak İdeal Çotonak bitkisel sıvı yağ 5lt ürünü indirimli olarak sunulmuş. Diğer bir fırsat ürününde 670gr Çokça konserve enginar ürünü yer almış. Stoklarla sınırlı olduğunun belirtildiği ürünlerde Tekirdağ/İnegöl mevsim baharat kasap köfte harcı 100gr ürünü de yer almış. Çizi sevenler de es geçilmemiş. Açlığını yatıştırmak isteyenlere Ülker Çiziviç peynirli kremalı sandviç kraker 3x82gr ürünü de sunulmuş. Dr. Oetker mavi yemiş parçacıklı muffin karışımı 300gr ürünü de yer almış. 1000 gr Nutella kakaolu fındık kreması ürünü de muhteşem bir fiyatla sunulmuş. Alıp kaşık kaşık yememek için insan zor duruyor. Nestle 1927 %82 kakaolu çikolata 80gr ürününde de indirim sunan market Freşa inişdibi limonlu maden suyu 200ml ürünü de sunmuş. Son olarak ise X-IR kahveli enerji içeceği 250ml ürünü de yer almış. Daha fazlasını a101.com.tr’Den öğrenmek mümkün, incelememiz bizim Aktüel Ürünler olarak bu kadar…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...