A101 17 ağustos 2017 aktüel sayfalarında Koroplast fırsatları var. Kurban Bayram’ına doğru muhteşem indirimler sunan bu ürünler saklama ve poşetleme konusunda bizleri kurtaracak gibi görünüyor. İlk olarak indirimleri incelemeye Koroplast orta boy buzdolabı poşeti 70adet ürünü ile başlayan indirim dünyasına Koroplast hazır kesilmiş pişirme kağıdı 14adet ürünü de sizlerle. Ayrıca leziz yemekler için pişirmede kullanılacak bir ürün olan Koroplast alüminyum folyo 8metre ürünü de indirimli olarak geliyor. Bu haftanın a101 17 ağustos fırsatlarında Koroplast streç film 15metre ürünü ile de sizlerle olan fırsatlar Koroplast küçük boy kilitli poşet 15adet ürünü ile de devam ediyor. A101 saklama ve pişirme ürünlerini Koroplast ürünlerine yaptığı indirimlerle devam ederken Koroplast fırın torbası 8adet ürünü de es geçişmemiş oluyor. Son olarak ise Koroplast orta boy kokulu büzgülü çöp torbası 20 adet ürünü de sayfada yerini alıyor. A101 aktüel ürün indirimlerinde daha fazla detya için resmi bağlantıdaki ürün detaylarına bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...