A101 aktüel 17 ağustos 2017 Perşembe fırsatlarında yer alan ve harika pek çok indirim sunan temizlik ürünleri incelemesi ile beraberiz. Bu hafta A101 A101 temizlik ürünlerinin 17 ağustos tarihli kampanyalı ürünlerini inceleyeceğiz. Yeni haftasında harika fırsatlar sunan marketin neler ile geleceğine bakalım. İlk olarak ABC Parfumia konsantre çamaşır yumuşatıcı 1440 ml ürünü sizlerle oluyor. Daha sonra ise Cif krem lavabo ve fayans temizleyici 2x750 ml + Domestos Ultra çamaşır suyu 750ml ürünleri de yer alıyor. A101 market indirimlerinde Fakir halı şampuanı 1 lt ürününde de indirim yer alıyor. Sıcak günlerde elde halı yıkamak isteyeceklerin kaçırmamasını öneririz. Ayrıca bu hafta Finish bulaşık makinesi parlatıcı 250ml/ Finish Deo bulaşık makinesi kokusu 4ml ürünü de indirime giriyor. Bu da kaçırılmaması gereken ürünlerden… Son olarak ise Garnier Micellar yüz temizleme jeli 200ml ürünü de sizlerle oluyor. A101 market 17 ağustos fırsatlarını inceledik. Şimdi başka bir indirim ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...