A101 market aktüel ürün 17 ağustos detaylarına bakmaya devam ediyoruz. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde yer alan detaylarda gerçekten harika fırsatlar var. A101 market indirimlerinde bulunan ve bu haftayı indirimleri ile dolduran muhteşem sayfalar var. İlk olarak bu ürünlerin katalog başında yer alanı ile başlayalım. Ekici kaşar peyniri 1000gr ürünü ile başlayan sayfada Yörsan yarım yağlı yoğurt 1500gr ürünü de yer almış. A101 market indirimlerinde Muratbey sürmeli sürülebilir beyaz peynir 200gr ürünü de indirimli olarak sunulmuş. A101 17 ağustos tarihinde geçerli olmak üzere ve stokları ile sınırlı olmak üzere ayrıca başka hangi ürünler var onlara bakmaya devam ediyoruz. Muratbey tel peyniri 250gr, Torku Krempare sürülebilir peynir 450gr ile devam eden sayfada Eti Süt Burger de es geçilmemiş… Bahar dondurulmuş Hindi Döner 250gr ürünü de yer alan sayfada son olarak Namet hindi fime 150gr ürünü de unutulmamış. A101 aktüel ürünlerini incelemeye devam edelim. Daha fazla indirim için daha fazla inceleme yapmaya çalışıyoruz. A101 marketin indirimleri gerçekten harika…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...