A101 17 Ağustos aktüel ürün kataloglarında bulunan muhteşem detaylara bakmaya devam ediyoruz. A101 17 Ağustos - 24 Ağustos tarihleri arasında geçerli indirimli ürünlerin neler olduğuna bakacağız. Öncelikle bu hafta muhteşem fırsatlar var demek hata olmaz... 17-24 Ağustos sayfalarının bu bölümünün her yerde bulunamayabileceği yazılmış Bunu bilmek gerek... Peki neler var bakalım. Lisanslı taraftar 16GB USB bellek ile başlayan ürünler Hi-Level 28” uydu alıcılı Super Slim LED Tv ile devam ediyor. Hi-Level 32” uydu alıcılı HD LED Tv ürünü de bulunan sayfada Plastik masa da sizlerle olacakmış. A101 market indirimlerinde Vestiyer ayakkabılık, Ayaklı kapaklı Tv sehpası, Lisanslı kız çocuk kapri tayt da sizlerle. Ayrıca bu hafta Kİwi KVC-4105 elektrikli süpürge de var. Bu ürünler her mağazada bulunamayabilir. Bu hususa lütfen dikkat... Üç tekerlekli Pazar arabası, Vivaldi düdüklü tencere 7lt, Bardaklı cam sürahi ve Süzgeç/mikser kasesi de 17 - 24 ağustos indirimleri olarak geliyor. Son olarak ise Desenli pipetli bardak da market sayfasında yer alıyor. A101 indirimleri ve fırsatlarında daha fazla detay indirim için incelemelerimize devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 11 Ağustos 2017 tarihinde, A101 17 Ağustos 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...