A101 17 kasım 2016 perşembe aktüel ürün kataloglarında bu hafta oldukça önemli fırsatlar sizleri bekliyor. Zorluteks markalı ürünlerde yer alan bu fırsatlar oldukça kaliteli olarak ve uygun fiyatlı olarak geliyor. Kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı lisanslar ile gelen ürünlerde bakalım hangi detaylar var. Zorluteks lisanslı nevresim seti ürünü set olarak 29,95 TL'den sizlerle oluyor. Bu set içierisinde ise 160x220cm nevresim - 50x70cm yastık kılıfı 1 adet ve %100 pamuk olarak sizlerle. Zorluteks lisanslı yatak örtüsü ise 150x200cm olarak 24,95 TL'den sizlerle olacak. Zorluteks lisanslı kırlent 40x40cm 9,95 TL'den satılacakken Zorluteks lisanslı tül perde 185x200cm 19,95 TL'den sizlerle olacak. Bu sayfada ayrıca çeşitli farklı ürünler basılı A101 17 Kasım kataloğunda mevcut. Ancak ilerleyen zamanlarda değineceğimiz için şimdilik bu ürünlerin detayına inmiyoruz. Görmek isteyenlerin katalog görselini incelemesini öneririz. Kısaca bahsedecek olursak kazaklar, çocuk odası halısı ve oyuncaklar yoğun şekilde bu basılı sayfalarda yer almakta ve özellikle kazaklar oldukça uygun olarak görülmekte. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2016 tarihinde, A101 17 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...