A101 17 Kasım aktüel ürünler kataloğunun bu haftaki ürünleri yine çok cazip fırsatlar sunuyor. Bu haftanın A101 aktüel ürünleri arasında beklenen "demonte ürünler" sizlerle buluşuyor. A101 market bu haftanın ürünlerini sunarken ise ayrıca basılı sayfalarda çeşitli elektronik ürünler ve otomobil ürünlerini de sunuyor. Bu ürünleri bir başka sayfada daha detaylı biçimde sizlerle inceleyeceğiz. A101 market indirimlerinin yeni sayfasında yer alan ürünlere tek tek değinelim. 72x20 cm ebatında olan demonte duvar rafı tekli ürünü 9,95 TL fiyatı ile sizlerle A101 marketlerde buluşacak. Bir başka ürün ise 72x69x20cm demonte 3lü raf olarak geliyor ve bu ürün 24,95 TL fiyata sahip oluyor. Bir diğer demonte ürünü ise demonte raf 2li olarak sizlerle ve ebatları ise 72x58x20cm şeklinde. Bu sayfada ayrıca bombeli duvar saati 19,95 TL adet fiyatı ile gelirken kalorifer suluğu 1,25 TL'den ve hobi kutusu 2,50 TL'den sizlerle oluyor. Bu sayfada ayrıca geçen haftalarda da gelen Attlas darbeli matkap 500W ürünü de sizlerle buluşuyor. A101 market indirimleri 17 Kasım fırsatlarının basılı sayfasında ayrıca Hi-Level 43HL500 uydu alıcılı led tv ürünü, Teyp, PVC 4004 araç süpürgesi, Plenty Radyatör antifrizi, Kışlık oto bakım seti ve Plenty antifrizli cam suyu ürünleri de sunulmuş. Bu ürünleri de ileri ki bir zamanda inceleyeceğiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Kasım 2016 tarihinde, A101 17 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...