A101 aktüel ürünlerinde 17 Kasım 2016 heyecanı başladı. Bu haftanın indirimleri arasında muhteşem fırsatlar sunan A101 HI-LEVEL 43HL500 uydu alıcılı LED TV ürününü 999,00 TL gibi muhteşem bir fiyat ile sizlerle oluyor. Ürün daha önce defalarca satıldı ve bu yüzden oldukça fazla kullanıcı yorumu bulabilirsiniz. Ayrıca ürünün FULL HD ekran destekli olduğunu da atlamadan iletelim. Bir diğer üründe Toshiba 16 gb usb bellek ürününü de 11,95 TL olarak sizlere sunuyor. Diğer ürün grubunda ise A101 otomobil ve bir diğer ismi ile araba ürünleri indirimleri sunuyor. Bu sayfada neler olduğuna bakacak olursak; Piranha Ixenit q/x oto teyp ürünü 49,95 TL fiyatı ile sizlerle oluyor. Araç içini temizlemeye yardımcı Piranha pvc 4004 araç süpürgesi ise 29,95 TL’den sizlerle buluşuyor. Bir diğer üründe kışlık oto bakım seti 4,95 TL’den satılırken kış aylarının geldiği ve soğukların hissedilmeye başlandığı günlerde Plenty antifirizli cam suyu 5 litre 4,95 TL’den sizlerle oluyor. Son olarak ise bu safada Plenty radyatör antifirizi 3 litre 9,95 TL’den alıcısını buluyor. A101 aktüel 17 kasım fırsatlarının ilk sayfasını aktardık. Bir diğer sayfada daha fazla detay ile devam edelim ve A101 17 kasım haftasının indirimlerini aktaralım.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Kasım 2016 tarihinde, A101 17 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...