A101 19 Kasım 2016 aktüel ürünler kataloğu indirimli ürünlerinde "HAFTA SONU KAÇIĞIZ" fırsatları sizlerle. A101 haftasonu aktüel ürünlerinde bu hafta muhteşem fırsatlar sizlerle olacak. A101 markette bu hafta sonu kaçığız indirimlerinde neler olduğuna detaylıca bakalım. İlk olarak Marmarabirlik salamura siyah zeytin 500g ürünü 6,45 TL fiyatı ile sizlerle olacak. Bir diğer üründe ise sevilen lezzet Yörsan yarım yağlı beyaz peynir 1 kg burada olacak ve fiyatı ise sadece 10,95 TL. Ayrıca bir başka üründe Gold Polmak yer fıstığı ezmesi 340g ürünü 5,45 TL fiyatı ile A101'de yerini alacak. A101 19 Kasım aktüel ürün sayfalarının "Hafta Sonu Kaçığız" fırsatlarında Yöremce kırmızı mercimek 2,5 kg ürünü ise 9,75 TL. Ayrıca 2 farklı üründe de A101'de indirim var. Peki ne var bu ürünlerde şimdi ona bakalım. Soğan kg fiyatı 0,79 TL'den sizlerle olacak. Bir diğer üründe ise patates kg fiyatı 0,79 TL'den A101 marketlerde yerini alacak. Siz de alışverişlerinizi hafta sonu A101 aktüel hafta sonu indirimlerinden faydalanarak yapabilirsiniz. Detaylı indirimleri aktardık. Bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 18 Kasım 2016 tarihinde, A101 17 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...