A101 17 mart aktüel ürün sayfalarının leziz ürünlerinin yer aldığı bir bölümündeyiz. Bu sayfada inceleyeceğimiz ürünler kalitesi tartışılmaz Ülker ürünleri oluyor. Ülker İçim markalı olarak sunulan ürünlerde pek çok indirim var. "Ülker İçim'de Lezzet Var" sloganı ile sunulan sayfada 8 parça üründe muhteşem fırsatlar var. 1kg İçim kaşar peyniri 18,75 TL olarak sunuluyor. İçim 200gr dilimli burger peynir 6,,75 TL, İçim 400 gr labne ise (üstün lezzet ödüllü) 5,45 TL olarak karşımızda. Yine üstün lezzet ödülüne sahip bir başka ürün olan Ülker İçim 500gr beyaz peynir ise 6,95 TL olarak sunulmuş. Üstün lezzet ödülü alan bir diğer ürün olan İçim 250gr süzme beyaz peynir ise 3,95 TL olarak raflarda yerlerini alıyor. İçim 200ml devam sütü de 1,25 TL fiyatı ile sunulmuş. İçim 2250 gr yoğurt 6,85 TL'den ve son olarak İçim 750g yoğurt ise 2,95 TL'den A101'de 17 mart günü yerini bu fiyatları ile alıyor. İçim'de lezzet var 17 mart aktüel ürünler kataloğu sayfasında yer alan bu ürünleri inceledik. Görsele göz attıktan hemen sonra bir sonraki sayfa ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mart 2016 tarihinde, A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...