A101 17 mart 2016 aktüel ürün kataloglarında fırsatlar tüm hızı ile sürüyor. Süper fırsatların yer aldığı bu haftanın ürünlerinde A101 perşembe gününü yine indirimlerle kutluyor. Pepsi ile A101'in işbirliği ile gelen ve "Ayrılmaz ikiliyi buluşturan fırsatlar A101'de" sloganını sunan a101 17 mart sayfasında bakalım hangi indirimler var, incelemeye başlıyoruz. Lipton 4x500 ml Ice Tea şeftali aromalı buzlu çay ürünü 5,75 TL ve aynı fiyatla Lipton 4x500 ml Ice Tea kayısı ve şeftali aromalı Double buzlu çay sizlerle. Lipton Ice Tea 1 litre mango ve egzotik meyve aromalı buzlu çay da 1,95 TL'den sunulmuş. Ayrıca sevilen içecek Tropikana Çilek Nektarı Silifke 1 litre de 2,95 TL olarak karşımıza çıkıyor. Pepsi markalı ürünler olur da cips olmaz mı... Ruffles 107g soğan halkası tadında patates cipsi 2,45 TL, Lay's yoğurt ve mevsim yeşillikleri çeşnili patates cipsi 109gr 2,45 TL ve Lay's peynir ve fesleğen çeşnili patates cipsi 107 gr 2,45 TL ile bu sayfada yerini alan diğer ürünlerden oluyor. Daha fazla ürün için a101 17 mart kataloğunu incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mart 2016 tarihinde, A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...