A101 17 mart aktüel ürünler kataloğuna ait dev fırsatlarda yok yok. Perşembe gününün muhteşem fırsatları 17 mart günü de bizlerle. Pepsi ve Kühne markalı bu haftanın ürünlerinde Lipton şeftali aromalı buzlu çay 4x500ml Ice Tea, Lipton kayısı ve şeftali aromalı buzlu çay, mango ve egzotik meyve aromalı buzlu çay bu haftanın leziz ice tea ürünlerinden oluyor. Tropikana çilek nektarı da bu sayfanın leziz içecek ürünlerinden oluyor. A101 17 mart'ta buna ek olarak Ruffles soğan halkası tadında patates cipsi, Lays yoğrt ve mevsim yeşillikleri çeşnili patates cipsi ve Lays peynir ve fesleğen çeşnili patates cipsi de var. Kühne markalı olarak ise közlenmiş patlıcan salatasından tutun hardala kadar pek çok ürün var. Üzüm sirkesi, turşu soslar da Kühne markalı olarak geliyor. Daha fazlası ve daha fazla detay için bu haftanın bu önemli kataloglarına bakmayı unutmayın. A101 aktüel ürünlerinin 3. sayfasını tanıttık ve inceledik. Bir sonraki sayfada detaylara devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mart 2016 tarihinde, A101 17 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...